UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem, czy Szanowna/y pamiętasz Jana Kaczmarka - to jeden z twórców Kabaretu Elita i Studia 202 - śpiewał kiedyś taka piosenkę, gdzie w refrenie są słowa ". .. Oj, naiwny, naiwny, naiwny, Naiwny jak ćma, Co w ogień się pcha. Jaki sens to ma Gdy nie warta świeczki gra. Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Dziecko w kwiecie lat. Choć w intencjach To w zasadzie pozytywny. " Wychodzi na to, że pozostają nam TYLKO te intencje. ..

Smutne...