Wybrany wątek opinii

"Na obszarze wycinki rosły głównie sosny w wieku powyżej 70 lat. " Niejeden z piszących na tym forum nie osiągnął nawet połowy wieku tych wyciętych sosen. .. Las rośnie dłuuuugo, wycięcie go - jak widać - to kwestia kilku dni. Pytanie jest : tylko po co ??? Ludzie kochani, przecież ten przekop NIE pomoże Elblągowi, ani okolicy, jeśli MY sami nie pomożemy ! Entuzjaści przekopu traktują go jak antidotum na wszystko, taki swoisty kamień filozoficzny, którego szukano w średniowieczu, by móc "wytwarzać" złoto, ah - i osiągnąć nieśmiertelność. Czyżby ten zabobon powrócił ?
Powrót.średniowiecza??? (2019.02.20)
@Powrót.średniowiecza??? - Jest to mały kamyk ku świetlanej przyszłości Warmii i Mazur.
(2019.02.20)
Nie wiem, czy Szanowna/y pamiętasz Jana Kaczmarka - to jeden z twórców Kabaretu Elita i Studia 202 - śpiewał kiedyś taka piosenkę, gdzie w refrenie są słowa ". .. Oj, naiwny, naiwny, naiwny, Naiwny jak ćma, Co w ogień się pcha. Jaki sens to ma Gdy nie warta świeczki gra. Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Dziecko w kwiecie lat. Choć w intencjach To w zasadzie pozytywny. " Wychodzi na to, że pozostają nam TYLKO te intencje. ..
Smutne... (2019.02.20)
Anonimie - alem się obśmiał, mało zajadów nie dostałem. .. Jakby były wybory na Miss lub Mistera Naiwności, to korona murowana !!!!
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,... (2019.02.20)
Powrót do komentarzy