Wybrany wątek opinii
"Na obszarze wycinki rosły głównie sosny w wieku powyżej 70 lat. " Niejeden z piszących na tym forum nie osiągnął nawet połowy wieku tych wyciętych sosen. .. Las rośnie dłuuuugo, wycięcie go - jak widać - to kwestia kilku dni. Pytanie jest : tylko po co ??? Ludzie kochani, przecież ten przekop NIE pomoże Elblągowi, ani okolicy, jeśli MY sami nie pomożemy ! Entuzjaści przekopu traktują go jak antidotum na wszystko, taki swoisty kamień filozoficzny, którego szukano w średniowieczu, by móc "wytwarzać" złoto, ah - i osiągnąć nieśmiertelność. Czyżby ten zabobon powrócił ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
23
@Powrót.średniowiecza??? - Jest to mały kamyk ku świetlanej przyszłości Warmii i Mazur.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Nie wiem, czy Szanowna/y pamiętasz Jana Kaczmarka - to jeden z twórców Kabaretu Elita i Studia 202 - śpiewał kiedyś taka piosenkę, gdzie w refrenie są słowa ". .. Oj, naiwny, naiwny, naiwny,
Naiwny jak ćma,
Co w ogień się pcha.
Jaki sens to ma
Gdy nie warta świeczki gra.
Oj, naiwny, naiwny, naiwny.
Dziecko w kwiecie lat.
Choć w intencjach
To w zasadzie pozytywny. "
Wychodzi na to, że pozostają nam TYLKO te intencje. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Anonimie - alem się obśmiał, mało zajadów nie dostałem. .. Jakby były wybory na Miss lub Mistera Naiwności, to korona murowana !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0