UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin48 - Ale z biegiem lat Natura sama zrobiła z wysp mierzeję. Zatem i my będziemy się z Naturą ścierać, by przekopu nie zamieniła nam w mierzeję.
Proste,jak.budowa.cepa
@elblążanin48 - Ale z biegiem lat Natura sama zrobiła z wysp mierzeję. Zatem i my będziemy się z Naturą ścierać, by przekopu nie zamieniła nam w mierzeję.
Proste,jak.budowa.cepa