UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Na obszarze wycinki rosły głównie sosny w wieku powyżej 70 lat. " Niejeden z piszących na tym forum nie osiągnął nawet połowy wieku tych wyciętych sosen. .. Las rośnie dłuuuugo, wycięcie go - jak widać - to kwestia kilku dni. Pytanie jest : tylko po co ??? Ludzie kochani, przecież ten przekop NIE pomoże Elblągowi, ani okolicy, jeśli MY sami nie pomożemy ! Entuzjaści przekopu traktują go jak antidotum na wszystko, taki swoisty kamień filozoficzny, którego szukano w średniowieczu, by móc "wytwarzać" złoto, ah - i osiągnąć nieśmiertelność. Czyżby ten zabobon powrócił ?

Powrót.średniowiecza???