A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to teraz czekamy na wiatr z północy - już zapowiadają ponowne ochłodzenie - a potem sztorm. .. Cudnie będzie bez tych drzew, cudnie. ..
Oj, komuś pieniążki są baaaardzo potrzebne, że tak szybko z tą wycinką poszło. .. Co nieurosły chce budować ? A może to na oddanie długu ?
No i po bólu - szybsza i zdecydowana operacja mniej boli. Brawo PIS wiedzą jak przeprowadzić taką operację żeby mniej bolało. .Teraz tylko koparki pogłębiarki i Alleluja i do przodu !
Napisałem czego. Tego, że w swojej analizie nie uwzględnił ruchu ponadgabarytowego to raz, dwa po wykonaniu przekopu mają się tutaj pojawić kolejne firmy produkujące ponadgabaryty- tak twierdzi dyrektor portu w Elblągu, który twierdzi, że ma z nimi kontakt, więc zakładam, że wie co mówi. Dwa profesor nie uwzględnił właśnie ruchu pasażerskiego- ale pasażerowie to nie tylko opłaty za każdego, ale też i klienci restauracji, lodziarni czy hoteli np. No i nie uwzględnił innych portów na Zalewie czy możliwości transportu wodnego z ciągle rozwijającego się kolejowego terminala przeładunkowego w Braniewie. No i w końcu nie uwzględnił tych rybaków i inwestycji, o których mówił Wójt Szytutowa.
No tak twierdzi Wójt Sztutowa, że skróci, bo z Zalewu będą przepływać przekopem na Zatokę Gdańską, No i będą mogły tu stacjonować większe kutry.
Łyso wam teraz POwskie propagandy. Prezes Jarosław jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa, mały wielki człowiek.
Brawo
Pieknie. Wyglada jak Hiszpania
Państwo chce inwestycji w naszym regionie to się trzeba cieszyć. POwcy nic nie zrobili a krytykują, jestem pewien że ożywi to małe firmy kture skorzystają na turystach ze Skandynawii.