235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to teraz czekamy na wiatr z północy - już zapowiadają ponowne ochłodzenie - a potem sztorm. .. Cudnie będzie bez tych drzew, cudnie. ..
Żal.patrzeć... (2019.02.20)

info

4  
  13
Oj, komuś pieniążki są baaaardzo potrzebne, że tak szybko z tą wycinką poszło. .. Co nieurosły chce budować ? A może to na oddanie długu ?
Coś.tu.śmierdzi... (2019.02.20)

info

4  
  14
No i po bólu - szybsza i zdecydowana operacja mniej boli. Brawo PIS wiedzą jak przeprowadzić taką operację żeby mniej bolało. .Teraz tylko koparki pogłębiarki i Alleluja i do przodu !
DDD.. (2019.02.20)

info

24  
  3
Napisałem czego. Tego, że w swojej analizie nie uwzględnił ruchu ponadgabarytowego to raz, dwa po wykonaniu przekopu mają się tutaj pojawić kolejne firmy produkujące ponadgabaryty- tak twierdzi dyrektor portu w Elblągu, który twierdzi, że ma z nimi kontakt, więc zakładam, że wie co mówi. Dwa profesor nie uwzględnił właśnie ruchu pasażerskiego- ale pasażerowie to nie tylko opłaty za każdego, ale też i klienci restauracji, lodziarni czy hoteli np. No i nie uwzględnił innych portów na Zalewie czy możliwości transportu wodnego z ciągle rozwijającego się kolejowego terminala przeładunkowego w Braniewie. No i w końcu nie uwzględnił tych rybaków i inwestycji, o których mówił Wójt Szytutowa.
Gienek (2019.02.20)
No tak twierdzi Wójt Sztutowa, że skróci, bo z Zalewu będą przepływać przekopem na Zatokę Gdańską, No i będą mogły tu stacjonować większe kutry.
Gienek (2019.02.20)
Łyso wam teraz POwskie propagandy. Prezes Jarosław jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa, mały wielki człowiek.
wioletttta (2019.02.20)

info

20  
  4
Brawo
Rybakowski (2019.02.20)

info

18  
  1
Pieknie. Wyglada jak Hiszpania
Wloch (2019.02.20)

info

5  
  1
@edekzfabrykikredek - Największy śródlądowy port świata - Duisburg - odnotował w roku 2011 rekordową wielkość przeładunków wynoszącą 126 mln ton i 2,5 mln sztuk kontenerów. A a nas GW teraz twierdzi, że się nie opłaca. Co innego pisała 6 lat temu
(2019.02.20)
Państwo chce inwestycji w naszym regionie to się trzeba cieszyć. POwcy nic nie zrobili a krytykują, jestem pewien że ożywi to małe firmy kture skorzystają na turystach ze Skandynawii.
Jaro. P (2019.02.20)

info

20  
  1