A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
POrtel jak zwykle stara sie manipulowac opninia publiczną i nie można kliknać łapki przy komentarzach proprzekopowych. Daje sie wcisnąć tylko łapki przeciwne przekopowi. ochydna stalinowska cenzura. szok ze jeszcze taki portal moze funkcjonowac w polsce. wolnosc slowa to pojecie obce na tym POrtalu.
a moim zdaniem będą składować odpady z innych państw Warmia jest jeszcze nie zasmiecona, duzo lasów kętrzńskie schrony to i radioaktywne odpady sie ulokuje!!!!!
Wszytko co trzeba do zawijania 100 meteowych sttkow jest, obrotnica 120 metrów, plus suwnice i dzwigi, mariny i magazyny, elewator, co chcesz więcej?
Po co te emocje bedzie sluzyla wszystkim. Nie dajmy sie manipulowac politykom oni zawsze sie dogadaja. Zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie moga sie pogodzic z utrata stanowisk. Bylo ich stac na kupno mieszkan dzieciom a teraz zabraklo na mieszkania dla wnuczat i stad te rozgoryczenie. Zawsze chodzi o kase.
Ida wybory. Coś trzeba było zrobić w okolicach Elblaga, zeby zachecic do glosowania na PiS w regionie. Gdansk jest PO, wiec nadzieja, ze u nas zdobeda mandaty. Oby nieeeebrrrrrrrrrrr
co było a nie jest nie pisze sie w rejestr aWy widocznie lubicie żyć przeszłością a nie teraźniejszością i przyszłością, tak tak dobry przykład twojej idolki Szydło i Kaczora ( tego co chciał wierze do nieba budować ) - bycie premierem ...... hahaha jakież to aktualne. Tak, dzięki za współczucie bo trzeba wam współczuć tej waszej krótkiej ławki kłótliwych speców od siedmiu boleści. Wiesz czemu przez 8 lat nie zrobili ? bo myśleli głową a nie kieszenią i dojeniem na rzecz patriarchy z Torunia. Póki co wiedza i inteligencja jest jeszcze w cenie - szkoda że pisiorów na to nie stać. Hahaha
Chyba leci na łeb
przecież im się należało a ty ciemny ludzie płacz i płać ......
To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.
@nieelblążanin - będą, ale to za kilka lat.