UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem będą składować odpady z innych państw Warmia jest jeszcze nie zasmiecona, duzo lasów kętrzńskie schrony to i radioaktywne odpady sie ulokuje!!!!!
a moim zdaniem będą składować odpady z innych państw Warmia jest jeszcze nie zasmiecona, duzo lasów kętrzńskie schrony to i radioaktywne odpady sie ulokuje!!!!!