UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem będą składować odpady z innych państw Warmia jest jeszcze nie zasmiecona, duzo lasów kętrzńskie schrony to i radioaktywne odpady sie ulokuje!!!!!


Anuluj