UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POrtel jak zwykle stara sie manipulowac opninia publiczną i nie można kliknać łapki przy komentarzach proprzekopowych. Daje sie wcisnąć tylko łapki przeciwne przekopowi. ochydna stalinowska cenzura. szok ze jeszcze taki portal moze funkcjonowac w polsce. wolnosc slowa to pojecie obce na tym POrtalu.

ursus

Anuluj