UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POrtel jak zwykle stara sie manipulowac opninia publiczną i nie można kliknać łapki przy komentarzach proprzekopowych. Daje sie wcisnąć tylko łapki przeciwne przekopowi. ochydna stalinowska cenzura. szok ze jeszcze taki portal moze funkcjonowac w polsce. wolnosc slowa to pojecie obce na tym POrtalu.
ursus