UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co te emocje bedzie sluzyla wszystkim. Nie dajmy sie manipulowac politykom oni zawsze sie dogadaja. Zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie moga sie pogodzic z utrata stanowisk. Bylo ich stac na kupno mieszkan dzieciom a teraz zabraklo na mieszkania dla wnuczat i stad te rozgoryczenie. Zawsze chodzi o kase.

Gosc