235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masz rację, że nie można porównywać Duisburga do Elbląga, i Renu do Wisły a tym bardziej do rzeki Elbląg. Ale już później nie masz racji, dużo firm korzysta z portu i czeka na przekop jak na zbawienie. Przekop, Pogłębienie toru wodnego, i likwidacji mostu pontonowego w Nowakowie.
Joshua (2019.02.21)
Już pewnie dawno było zamówienie na to :) oraz na bursztyn.
Ciekawski (2019.02.21)
Trzeba cierpieć na wrodzony zespół niedoboru jodu, zadżumionym piSSowcem lub dwa w jednym aby być zwolennikiem przekopu. Tyle w temacie!
zającpoziomka (2019.02.21)

info

4  
  6
O tramwajach to by mogli pomyśleć wodnych. Z Elbląga za "przekop" i do Elbląga. Można wydłużyć trasę o porty nadzalewowe - atrakcja jak się patrzy. Tylko trzeba myśleć by ją puścić jak tylko otworzą hmmm . . . kanał wiślany??
Ciekawski (2019.02.21)
buahaaaaaaaa Cimermans haaaaabuahaas no PiS w czystej postaci
yellow (2019.02.21)
GDZIE ????!!!!!! Która ????!!!! Pokaż mi ją bo na razie to widzę dojenie jak krowę
czytaj (2019.02.21)
daj mi namiary na swojego dealera - też to chcę bo widzę że nieźle rypie w dekiel
yellow (2019.02.21)
Jak Ruskie i POKO jest przeciw to znaczy że należy KOPAĆ !!!!! Nie tak jak Kopaczowa :)
BRAVOPIS (2019.02.21)

info

5  
  1
Robią przekop po to żeby nie być uzależnionym od Rosji.Jak w Niemczech robili autostrady to nie patrzeli na ptaszki czy drzewa.Najlepiej być przyd.. UNI jak PO.
Łysy (2019.02.21)
Dlaczego takie trollowe poparcie dla ewidentnego szkodnictwa w Polsce? Trolle nie rozumieją o co tu chodzi i tyle. Sami sobie dołek kopią i ręka w nocniku bankowa.
(2019.02.21)

info

0  
  3