A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Masz rację, że nie można porównywać Duisburga do Elbląga, i Renu do Wisły a tym bardziej do rzeki Elbląg. Ale już później nie masz racji, dużo firm korzysta z portu i czeka na przekop jak na zbawienie. Przekop, Pogłębienie toru wodnego, i likwidacji mostu pontonowego w Nowakowie.
Już pewnie dawno było zamówienie na to :) oraz na bursztyn.
Trzeba cierpieć na wrodzony zespół niedoboru jodu, zadżumionym piSSowcem lub dwa w jednym aby być zwolennikiem przekopu. Tyle w temacie!
O tramwajach to by mogli pomyśleć wodnych. Z Elbląga za "przekop" i do Elbląga. Można wydłużyć trasę o porty nadzalewowe - atrakcja jak się patrzy. Tylko trzeba myśleć by ją puścić jak tylko otworzą hmmm . . . kanał wiślany??
buahaaaaaaaa Cimermans haaaaabuahaas no PiS w czystej postaci
GDZIE ????!!!!!! Która ????!!!! Pokaż mi ją bo na razie to widzę dojenie jak krowę
daj mi namiary na swojego dealera - też to chcę bo widzę że nieźle rypie w dekiel
Jak Ruskie i POKO jest przeciw to znaczy że należy KOPAĆ !!!!! Nie tak jak Kopaczowa :)
Robią przekop po to żeby nie być uzależnionym od Rosji.Jak w Niemczech robili autostrady to nie patrzeli na ptaszki czy drzewa.Najlepiej być przyd.. UNI jak PO.
Dlaczego takie trollowe poparcie dla ewidentnego szkodnictwa w Polsce? Trolle nie rozumieją o co tu chodzi i tyle. Sami sobie dołek kopią i ręka w nocniku bankowa.