A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ruskie trolejbusy piszczą, więc robimy dobrze.
po to durniu, zeby od ruskich sie odciac
Do uni nalezy tylko w cudzyslowiu, Unia to twor stworzony dla wyzysku i omamiana ludzi
@Marcysia_Z_Urzędu, - zmień lekarza bo ten cię oszukuje, może jeszcze nie jest za późno. .. .
jestem zdziwiony że niektórzy mieszkańcy Elbląga nie chcą przekopu, to jest inwestycja która ożywi region i pozwoli na szybki rozwój, trzeba być ignorantem żeby działać przeciwko sobie.
Pisowski analfabetyzm wtórny, w tej całej zajadłości i zaciekłości w pisaniu swoich frustracji zapominają o elementarnych zasadach pisowni. No ale przecież przykład idzie z góry. Wasi do Brukselki uciekają :))) na emeryturki i ciepłe posadki hahaha
a po co przekop jak infrastruktury nie ma ?????? statki na wstecznym czy jak ??? trochę rozumu i logiki. Ciekawe jakbyś mieszkał w jego okolicach jakbyś mówił
@majkelllll, - masz rację przykład idzie z góry - łączę się z tobą "w bulu i nadzieji". .. może rozum wróci jeszcze. ..
@majkelllll, - masz rację przykład idzie z góry - łączę się z tobą "w bulu i nadzieji". .. może rozum wróci jeszcze. .. Twój idol Tusk powiedział kiedyś: "Bycie premierem Polski jest dla mnie 100 krotnie ważniejsze od awansów europejskich. .. ". Tu oczywiście nie ma mowy o ucieczce, czy kłamstwie :))
Ale POwcy pluja jadem nienawiści. Mieli 8 lat i nie zrobili nic, przyszedł jarek kaczynski z PISem i sie wzieli do roboty. Analogicznie bylo w elblaga gedzie za czasow wcisly i nowaczyka stworzono spolke aqua park do dojenia pieneidzy. przez 3 lata nic nie zaczeto nawet budowac, obalilismy POwska wladze w elblagu, rpzyszedl prezydent Wilk z PISu i w mig wybudował CRW Dolinka ktora cieszy sie ogromna popularnoscia wsrod Elblazan. I tak mozna by punktowac tych nieudacznikow z PO ktorzy tylko kradna forse i nic nie robia. Bravo PIS! Pis ma u mnie i mojej rodziny poparcie w kolejnych wyborach bo widac ze cos robia.