Wybrany wątek opinii
To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@nieelblążanin - będą, ale to za kilka lat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3