Wybrany wątek opinii

To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.
nieelblążanin (2019.02.21)
@nieelblążanin - będą, ale to za kilka lat.
(2019.02.21)
Powrót do komentarzy