UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ida wybory. Coś trzeba było zrobić w okolicach Elblaga, zeby zachecic do glosowania na PiS w regionie. Gdansk jest PO, wiec nadzieja, ze u nas zdobeda mandaty. Oby nieeeebrrrrrrrrrrr
Ida wybory. Coś trzeba było zrobić w okolicach Elblaga, zeby zachecic do glosowania na PiS w regionie. Gdansk jest PO, wiec nadzieja, ze u nas zdobeda mandaty. Oby nieeeebrrrrrrrrrrr