UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POrtel jak zwykle stara sie manipulowac opninia publiczną i nie można kliknać łapki przy komentarzach proprzekopowych. Daje sie wcisnąć tylko łapki przeciwne przekopowi. ochydna stalinowska cenzura. szok ze jeszcze taki portal moze funkcjonowac w polsce. wolnosc slowa to pojecie obce na tym POrtalu.
ursus