UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.

nieelblążanin

Anuluj