UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.
nieelblążanin
To są początki "kosztów" przekopu. Zobaczymy, czy ci bijący brawo teraz, za kilka lat nie będą pisali krytycznie o przekopie.
nieelblążanin