UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co te emocje bedzie sluzyla wszystkim. Nie dajmy sie manipulowac politykom oni zawsze sie dogadaja. Zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie moga sie pogodzic z utrata stanowisk. Bylo ich stac na kupno mieszkan dzieciom a teraz zabraklo na mieszkania dla wnuczat i stad te rozgoryczenie. Zawsze chodzi o kase.
Gosc