UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co te emocje bedzie sluzyla wszystkim. Nie dajmy sie manipulowac politykom oni zawsze sie dogadaja. Zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie moga sie pogodzic z utrata stanowisk. Bylo ich stac na kupno mieszkan dzieciom a teraz zabraklo na mieszkania dla wnuczat i stad te rozgoryczenie. Zawsze chodzi o kase.

Gosc

Anuluj