A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pan_Kracy - mylisz się na nic nie grozi za blisko Kaliningradu siła pocisku atomowego zmiotła by i ich
Rosjan w Rosji też jest niewielu. Poza tym, poczytaj sobie, który naród stanowił trzon komuny w Rosji - nie byli to wcale Rosjanie, bo ci również byli prześladowani i mordowani w milionach.
O, już zmieniłeś zdanie? A jeszcze niedawno każdy, kto popierał Rosję był zdrajcą, a teraz trzeba z wszystkimi gadać? To jak to jest w końcu?
Wiem jaki naród. Np Lenin, Genrich Jagoda, Frunze, Kamieniew, Zinowiew, Litwinow, czy Łazar Kagabowicz są m.in. z tej nacji. To samo większość członków POLREWKOMU. Stalin był Gruzinem. No ale jakie to ma znacznie. Większość wykonawców tych planów to byli Rosjanie. Sami ochoczo walczyli z inteligencją, przedsiębiorcami czy bogatymi chłopami tzw kułakami. Tak im się ta komuna podobała, teraz też popierają Putina natomiast mądrzy i normalni Rosjanie są prześladowani, zabijani i więzieni. Rosjan nie jest tak niewielu. Na świecie ok 130 mln, a w Rosji nieco ponad 100 mln. Natomiast Polaków na świecie jest ok 60 mln.
Człowieku gadać i robić interesy, to nie znaczy popierac, to są 2 różne sprawy. Trump to wie, gada z Putinem a jednocześnie wypowiada traktat INF, rozwalił z powietrza im grupę Wagnera w Syrii, Szkodzi Ruskim w Wenezueli i aresztuje ich agentów w USA i stawia bazy dookoła Rosji i sabotuje Nord Stream i chce sprzedawać swój gaz w miejsce ruskiego.Trump to człowiek interesu i nie bez powodu ma miliardy dolarów majątku. Dodatkowo wprowadził sankcje na Rosje i grozi kolejnymi za Nord Stream 2, same USA dużo nie zdziałają przeciwko Rosji, ale w sojuszu z niektórymi krajami UE np GB, Finlandią, Szwecją, Republikami Bałtyckimi, Rumunią, Polską potem Ukrainą, Norwegią, Krajami Bałkańskimi, Turcją Gruzją czy Japonią już mogą znacząco osłabić Rosję i to się dzieje. Dodatkowo na osłabieniu Rosji zależy też Chinom.
@Dax - "A wiecie co znaczy skrót NEB?" Podobno (czytam często tak w komantarzach portElu) to symbol słabszych podmiejskich kierowców, tłumaczony potocznie jako nebraska.
Ostre, ale bardzo prawdziwe.
Gazeta wyborcza jeszcze nic nie napisała z korzyścią dla Polski od początku jej istnienia. :D
Skoro wolisz Ruskich to oni na pewno docenią twoją przyjaźń:D i jako mieszkaniec Elbląga nie musisz się ich rakiet bać, bo sam fakt, że taki ich przyjaciel tu mieszka chroni Elbląg przed atakiem. :D
Jak Rosja Ci bliska to na pewno doceni twoja przyjaźń:D i sama twoja obecność chroni Elbląg przed rakietami :D. W końcu Ruscy ,,tacy dobrzy są i przyjacielscy'' :D