UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak Rosja Ci bliska to na pewno doceni twoja przyjaźń:D i sama twoja obecność chroni Elbląg przed rakietami :D. W końcu Ruscy ,,tacy dobrzy są i przyjacielscy'' :D


Anuluj