UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro wolisz Ruskich to oni na pewno docenią twoją przyjaźń:D i jako mieszkaniec Elbląga nie musisz się ich rakiet bać, bo sam fakt, że taki ich przyjaciel tu mieszka chroni Elbląg przed atakiem. :D
Skoro wolisz Ruskich to oni na pewno docenią twoją przyjaźń:D i jako mieszkaniec Elbląga nie musisz się ich rakiet bać, bo sam fakt, że taki ich przyjaciel tu mieszka chroni Elbląg przed atakiem. :D