UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Człowieku gadać i robić interesy, to nie znaczy popierac, to są 2 różne sprawy. Trump to wie, gada z Putinem a jednocześnie wypowiada traktat INF, rozwalił z powietrza im grupę Wagnera w Syrii, Szkodzi Ruskim w Wenezueli i aresztuje ich agentów w USA i stawia bazy dookoła Rosji i sabotuje Nord Stream i chce sprzedawać swój gaz w miejsce ruskiego.Trump to człowiek interesu i nie bez powodu ma miliardy dolarów majątku. Dodatkowo wprowadził sankcje na Rosje i grozi kolejnymi za Nord Stream 2, same USA dużo nie zdziałają przeciwko Rosji, ale w sojuszu z niektórymi krajami UE np GB, Finlandią, Szwecją, Republikami Bałtyckimi, Rumunią, Polską potem Ukrainą, Norwegią, Krajami Bałkańskimi, Turcją Gruzją czy Japonią już mogą znacząco osłabić Rosję i to się dzieje. Dodatkowo na osłabieniu Rosji zależy też Chinom.