UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O, już zmieniłeś zdanie? A jeszcze niedawno każdy, kto popierał Rosję był zdrajcą, a teraz trzeba z wszystkimi gadać? To jak to jest w końcu?


Anuluj