UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, już zmieniłeś zdanie? A jeszcze niedawno każdy, kto popierał Rosję był zdrajcą, a teraz trzeba z wszystkimi gadać? To jak to jest w końcu?
O, już zmieniłeś zdanie? A jeszcze niedawno każdy, kto popierał Rosję był zdrajcą, a teraz trzeba z wszystkimi gadać? To jak to jest w końcu?