Wybrany wątek opinii
Dajcie nam temat armii to oplujemy to jadem i wylejemy wiadro pomyj.Wy elblazanie tacy jesteście. Sam diabeł wam nie dogodzi.Potraficie narzekac i zazdrościć. A już wojsko to was szczególnie w oczy kluje.Jest źle nie ma jeszcze gorzej.Jak myślicie że to taki miód to armia cały czas zaprasza w swoje szeregi.Przyjdzcie i posmakujcie tego miodu.Bedzie i obiad za 1.7 i masa innych przywilejów o których macie tak szeroką wiedzę.Ale nie przyjedziecie bo brak wam odwagi .Mocni w gębie jesteście a to żadna siła.
Do moderacji
Odpowiedz
22
5
Dobrze powiedziane brawo !! Tępe Elblongi sami niszczą sobie swoje miasto lewackie miasto haha
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Ostre, ale bardzo prawdziwe.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Tak,brakuje mi odwagi.....
Chyba by sobie uszkodzić wątrobę od chlania....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1