Wybrany wątek opinii

Dajcie nam temat armii to oplujemy to jadem i wylejemy wiadro pomyj.Wy elblazanie tacy jesteście. Sam diabeł wam nie dogodzi.Potraficie narzekac i zazdrościć. A już wojsko to was szczególnie w oczy kluje.Jest źle nie ma jeszcze gorzej.Jak myślicie że to taki miód to armia cały czas zaprasza w swoje szeregi.Przyjdzcie i posmakujcie tego miodu.Bedzie i obiad za 1.7 i masa innych przywilejów o których macie tak szeroką wiedzę.Ale nie przyjedziecie bo brak wam odwagi .Mocni w gębie jesteście a to żadna siła.
Aso (2019.02.01)
Dobrze powiedziane brawo !! Tępe Elblongi sami niszczą sobie swoje miasto lewackie miasto haha
Gość36 (2019.02.02)
Ostre, ale bardzo prawdziwe.
Kubuś (2019.02.02)
Tak,brakuje mi odwagi..... Chyba by sobie uszkodzić wątrobę od chlania....
Sddg (2019.02.03)
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.
(2019.02.04)
Powrót do komentarzy