Wybrany wątek opinii

Wolę Rosję od USA. W czym bycie ruskim pachołkiem jest niby gorsze od bycia amerykańskim pachołkiem i na czym polega moja zdrada?
(2019.02.01)
Trzeba pilnować interesów Polski, bo Polska jest najważniejsza i nie być ani ruskim, ani amerykanskim pacholkiem. Trzeba byc w sojuszu z NATO, a Ruscy w przeciwieństwie do Amerykanów wymordowali miliony Polaków dlatego popieranie sojuszy z takimi ruskami to wyslugiwanie się wrogom Polski. Oczywiście nie mozna być fanatykiem i jakies interesy z nimi mozna robic, ale trzeba się wystrzegac sojuszy z nimi.
(2019.02.01)
Skoro wolisz Ruskich to oni na pewno docenią twoją przyjaźń:D i jako mieszkaniec Elbląga nie musisz się ich rakiet bać, bo sam fakt, że taki ich przyjaciel tu mieszka chroni Elbląg przed atakiem. :D
(2019.02.02)
Jesteś chyba jeszcze bardzo młodym człowiekiem i nie znasz historii.Jakby rusek wpadł do chałupy,zgwacił twoją matkę,żonę i babcię i później wywiózł wszystkich na Sybir,a ciebie zesłał do łagru,to byś wiedział...
Prestidigitator (2019.02.03)
Powrót do komentarzy