A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"rzecznik prasowy"? - to jest jeszcze wojsko?
Wyp..... Z Elbląga i polski ! Z czego sie cieszycie że armia diabła jest u nas i rozpeta nam wojnę ! Nie są żeby nam pomóc ludzie macie mózgi ! USA won do siebie ! Rosja jest mi bliska a nie ulomy za oceanu. Elbląg zostanie pierwszy zniszczony ! A Rosji się nie dziwię to jest ostatnią wolna strefa ! Boże skończ. Ta Ameryka ! Jesteście głupcami jak myślicie że Ameryka jest dobra . Sojusze są tyle warte co papier zapisany na nich !
a kiedy to Rosjanie wymordowali miliony Polaków ? A kto wymyślił komunizm w Rosji ? Niemcy. A kto nas sprzedał Stalinowi ? Przypadkiem nie Rusvelt z Churchilem ? Czy to przypadkiem nie amerykanie nie finansowali Hitlera do 1943 r. A czy w Wehrmahcie nie było 380 tys polaków ? ITD
jakość nie ale jakoś już tak ułomie
do Marca na Bema ma jeszcze wolne terminy. Da dropsy i po sprawie
Tak przeszkadza, ale Niemcy w przeciwieństwie do Rosji uznali swoje winy, przepeosili Polaków i części wypłacili odszkodowania, chociaż marne, a Żydom wypłacają emerytury za pracę przymusową , łożą też na remonty zabytków w Polsce. A Ruscy nigdy nad nie przeprosili i się nie przyznają, że wbili nam nóż w plecy i wymordowali większość inteligencji polskiej na zajętych przez siebie terenach. A w Niemczech Niemców jest już tylko niespełna 80% reszta to ludzie z innych krajów i ponad 20% z nich to już emeryci, dlatego prawdziwych Niemców niedługo będzie niewielu.
Widziałem i co z tego, gadać trzeba z każdym, ale pod stołem robić swoje, baza NATO powstała i liczba wojska w Polsce się zwiększa. Na szczęście Rosja wymiera dużo szybciej niż Polska i traci ludzi w swoich wojenkach w Syrii, Donbasie, Gruzji, Afryce, gdzie 1 Ruscy zamordowali innych 2 Ruskich dziennikarzy, którzy o nich robili reportaż, teraz się pchają do Wenezueli. To na szczęście ich osłabia. Fajnie będzie jak ludzie z Wenezueli wypędzą Ruskich z szybów naftowych, które mieli pod kontrolą w Wenezueli, to znowu ich osłabi gospodarczo.
Nikt tu żadnej wojny nie rozpęta właśnie dzięki wojskom NATO, bo Ruscy będą się bać spuścić rakiety na Amerykanów, Anglików, Holendrów, Niemców, Wlochów, Rumunów, Słowaków i innych, którzy tu stacjonują, bo nie będą mieli już komu ropy sprzedawać. Na szczęście niedługo Chiny zrobią porządek z Rosją, zajmą Syberię, a my odzyskamy Kaliningrad. To się wydarzy już może za 15-20 lat. A jak Tobie się podoba Rosja to jedź sobie do Władywostoku.
Jak to kiedy najpierw podczas zaborów i powstań jak rzeź Pragi, potem 1920, następnie w latach 30 zamordowali kilkaset tysięcy Polaków mieszkających w ZSRR tzw operacja polska NKWD 1937-38, posłali do łagrów 140 tys Polaków z czego natychmiast zamordowali 110 tys., potem w 1939 roku na nas napadli i zamordowali tysiące żołnierzy, potem wywozili do łagrów następne setki tysięcy, w 1940 zamordowali 22 tysiące polskich oficerów. Potem w 1944 roku zaczęli mordować polskich polityków i żołnierzy AK, BCh, NSZ i WIN, a także przypadkowych ludzi w gwałtach i rabunkach. W samych latach 1939-1946 wysiedlono 1,5 mln Polaków, z czego ponad 300 tysięcy zostało zamordowanych. Dodatkowo w latach 1944-1963 Ruscy zamordowali ok 40 tysiecy Polaków w czasie powstania antykomunistycznego, jak ws Obławy Augustowskiej, proces 16, Józef Franczak ostatni żołnierz został zamordowany w 1963 roku. Następne setki tysięcy trafiły do więzień aż do 1989 roku. Sam Rotmistrz Pilecki powiedział, że Auschwitz to była igraszka w porównaniu z tym jak Rosjanie traktowali Polaków.
Jakich 380 tys. Polaków Wehrmachcie? Chyba pomyliło ci się z ruskimi Własowcami, pelniącymi służbę m.in. w obozach koncentracyjnych i dokonującymi zbrodni podczas Powstania Warszawskiego.