Wybrany wątek opinii
Wyp..... Z Elbląga i polski ! Z czego sie cieszycie że armia diabła jest u nas i rozpeta nam wojnę ! Nie są żeby nam pomóc ludzie macie mózgi ! USA won do siebie ! Rosja jest mi bliska a nie ulomy za oceanu. Elbląg zostanie pierwszy zniszczony ! A Rosji się nie dziwię to jest ostatnią wolna strefa ! Boże skończ. Ta Ameryka ! Jesteście głupcami jak myślicie że Ameryka jest dobra . Sojusze są tyle warte co papier zapisany na nich !
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
do Marca na Bema ma jeszcze wolne terminy. Da dropsy i po sprawie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nikt tu żadnej wojny nie rozpęta właśnie dzięki wojskom NATO, bo Ruscy będą się bać spuścić rakiety na Amerykanów, Anglików, Holendrów, Niemców, Wlochów, Rumunów, Słowaków i innych, którzy tu stacjonują, bo nie będą mieli już komu ropy sprzedawać. Na szczęście niedługo Chiny zrobią porządek z Rosją, zajmą Syberię, a my odzyskamy Kaliningrad. To się wydarzy już może za 15-20 lat. A jak Tobie się podoba Rosja to jedź sobie do Władywostoku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jak Rosja Ci bliska to na pewno doceni twoja przyjaźń:D i sama twoja obecność chroni Elbląg przed rakietami :D. W końcu Ruscy ,,tacy dobrzy są i przyjacielscy'' :D
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Bartek nl - masz rodaku 100% racji
Do moderacji
Odpowiedz
1
4