A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Była okazja zmienić władze, bo ta co jest realizuje politykę tego co było. Potrzebna jest rewolucja, tak trudno to pojąć?
Kto rządzi w Elblągu od 89r, z 2 letnia przerwa na Wilka? Moze jesteś za młody żeby pamiętać to ci przypomnę postkomuna+psl+po. Masz w nicku antypis, a wioskę olimpijska urządzili ci twoi pobratymcy, stąd pytam jeszcze raz czy ty trzeźwy jesteś?
Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.
W pierwszej kolejności usprawnić przejazd do szpitala. Jedno rondo już jest, idzmy tą drogą. Teraz Królewiecka-Piłsudskiego.
Żadnych rond powiedziałam!!!!! Tam powinna powstać obwodnica Elbląnżkowa 120km/h!!!
Modlińska z Krakowską tutaj powinno być rondo bo ciężko wyjechać z Krakowskiej.
Przecież tam nie ma dużego ruchu.
tam powinien powstać pomnik
Boicie się rond bo nie odróżniacie ronda od tzw. skrzyżowania z centralną wyspą.
Proponuję rondo a w środku niego Elbląg. Nikt nie zajedzie do tej dziury. Gdzie wszystko jest do zrobienia.