UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję rondo a w środku niego Elbląg. Nikt nie zajedzie do tej dziury. Gdzie wszystko jest do zrobienia.
Proponuję rondo a w środku niego Elbląg. Nikt nie zajedzie do tej dziury. Gdzie wszystko jest do zrobienia.