Wybrany wątek opinii

Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.
NPL (2019.01.03)
Większej Bzdury nie słyszałem. To po co robili s7, jak była stara?
Realista1 (2019.01.03)
Powrót do komentarzy