Wybrany wątek opinii
Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Większej Bzdury nie słyszałem. To po co robili s7, jak była stara?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0