UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto rządzi w Elblągu od 89r, z 2 letnia przerwa na Wilka? Moze jesteś za młody żeby pamiętać to ci przypomnę postkomuna+psl+po. Masz w nicku antypis, a wioskę olimpijska urządzili ci twoi pobratymcy, stąd pytam jeszcze raz czy ty trzeźwy jesteś?
Gosc1