UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.
NPL
Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.
NPL