UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś nie zna topografii miasta to na kazdym skrzyzowaniu chcialby rondo. Jest tyle bocznych drog ze da sie przejechac tamten rejon w kazdym kierunku bez stania w korkach.

NPL

Anuluj