Wybrany wątek opinii
@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Była okazja zmienić władze, bo ta co jest realizuje politykę tego co było. Potrzebna jest rewolucja, tak trudno to pojąć?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Kto rządzi w Elblągu od 89r, z 2 letnia przerwa na Wilka? Moze jesteś za młody żeby pamiętać to ci przypomnę postkomuna+psl+po. Masz w nicku antypis, a wioskę olimpijska urządzili ci twoi pobratymcy, stąd pytam jeszcze raz czy ty trzeźwy jesteś?
Do moderacji
Odpowiedz
4
4