Wybrany wątek opinii

@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.
xxxxxxxxxxxxx (2019.01.03)
Była okazja zmienić władze, bo ta co jest realizuje politykę tego co było. Potrzebna jest rewolucja, tak trudno to pojąć?
Gosc1 (2019.01.03)
Kto rządzi w Elblągu od 89r, z 2 letnia przerwa na Wilka? Moze jesteś za młody żeby pamiętać to ci przypomnę postkomuna+psl+po. Masz w nicku antypis, a wioskę olimpijska urządzili ci twoi pobratymcy, stąd pytam jeszcze raz czy ty trzeźwy jesteś?
Gosc1 (2019.01.03)
Powrót do komentarzy