UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto rządzi w Elblągu od 89r, z 2 letnia przerwa na Wilka? Moze jesteś za młody żeby pamiętać to ci przypomnę postkomuna+psl+po. Masz w nicku antypis, a wioskę olimpijska urządzili ci twoi pobratymcy, stąd pytam jeszcze raz czy ty trzeźwy jesteś?

Gosc1