UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pierwszej kolejności usprawnić przejazd do szpitala. Jedno rondo już jest, idzmy tą drogą. Teraz Królewiecka-Piłsudskiego.


Anuluj