60
03.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak bede waszą prezydentową to postawie wam Guccimarket;***
Halyna (2019.01.03)

info

9  
  2
To po co na niego głosowaliscie? Naprawdę trzeba być kompletnym idiot, żeby nie wiedzieć że te 5 lat to będa ostre cięcia. Nie ma pomysłu na miasto, tylko ciąć, a modrzewine zamienić w pole uprawne. Daliście sie moi drodzy, znowu podpuscic. Straszenie pisem zebrało swoje żniwo. Teraz ZACISKAC zeby I jeździć po dziurach, płacić podwyżki.
Sumienie (2019.01.03)
Głupi sondaż.
(2019.01.03)

info

6  
  6
Kiedyś o Elblągu mówili, że wygląda jak wioska olimpijska, bo wszyscy chodzą w dresach. Teraz będą się śmiać, że nie ma żadnego skrzyżowania, tylko ronda za rondem. Dresy zniknęły, a wioska została.
antypisowiec (2019.01.03)
Ale to twój włodarz ma takie pomysły. Kto rządzi w Elblągu, ty trzeźwy jesteś?
Gosc1 (2019.01.03)
jak kasa dla olsztyna trzepana jest z rekawa a dla elblaga nie ma. dziwne.
(2019.01.03)

info

15  
  1
Krolewiecka - Fromborska! Jak nie ma kasy to niech się urzędnicy przejada do Pasłęka zobaczyć jak tanio zrobić rondo. Znak na środku a wokoło czerwoną farbą kształt ronda i tyle!
Kokoroko (2019.01.03)

info

14  
  1
@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.
xxxxxxxxxxxxx (2019.01.03)
Ronda jak najbardziej potrzebne, ale proszę zauważyć w jakim stanie jest grunwaldzka na wysokości elzamu. Ser szwajcarski
Kierowcy (2019.01.03)

info

11  
  0
moze się nie znam, ale na skrzyzowaniu Bema / Saperow po prostu nie ma miejsca na Rondo.
(2019.01.03)

info

11  
  0