UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopóki wybory będą wygrywać postkomuniści i ludzie im podlegli to będziemy nadal tkwić przy czerwonym Olsztynie i ich kacykach.
Dopóki wybory będą wygrywać postkomuniści i ludzie im podlegli to będziemy nadal tkwić przy czerwonym Olsztynie i ich kacykach.