UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy musimy wymyślać jakieś KODy, kamizelki?? Nie możemy strajkować "po swojemu" kulturalnie?? Tylko małpować wszystko. Zablokować, pracę urzędu wojewódzkiego np. poprzez stanie w drzwiach tak by je blokować, brać udział, w sesjach wojewódzkich wymyślać tyle pytań (bzdurnych) by tylko przedłużyć im sesję - nie pomijając pytań tych poważnych.

Johny deer

Anuluj