UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy musimy wymyślać jakieś KODy, kamizelki?? Nie możemy strajkować "po swojemu" kulturalnie?? Tylko małpować wszystko. Zablokować, pracę urzędu wojewódzkiego np. poprzez stanie w drzwiach tak by je blokować, brać udział, w sesjach wojewódzkich wymyślać tyle pytań (bzdurnych) by tylko przedłużyć im sesję - nie pomijając pytań tych poważnych.
Johny deer