UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po przyłączeniu Elbląga do warmińsko-mazurskiego, działania Olsztyna względem naszego miasta można porównać do hordy bolszewików grabiących wszystko co popadnie jako zdobycz wojenną.

ekonom

Anuluj