UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd marszałka i marszałek miał urzędową w Elblągu a nie w olsztynie i co nadal olsztyn zagrania i trzyma wszystko. Urzedy ,to jest łamanie podstawowych praw.
Urząd marszałka i marszałek miał urzędową w Elblągu a nie w olsztynie i co nadal olsztyn zagrania i trzyma wszystko. Urzedy ,to jest łamanie podstawowych praw.