UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urząd marszałka i marszałek miał urzędową w Elblągu a nie w olsztynie i co nadal olsztyn zagrania i trzyma wszystko. Urzedy ,to jest łamanie podstawowych praw.


Anuluj