Wybrany wątek opinii

Brali wszystko. Pamiętam karetkę pogotowia. Zabrali.
joolk (2019.01.01)
Pewnej mroźnej zimy , łabędzie z rzeki Elbląg zniknęły jak się potem okazało , olsztyn zabrał na swoje bagna,bo u nich z głodu padały.
(2019.01.01)
Powrót do komentarzy