UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszecie że okradano i wywozono z Elbląga,czas by napisano co o z kad. Z jakich urzędów i zakładów. W Elblągu. Pamiętamy jak wpadli do Elbląga on . Sz... ,i ona. Pe..... .obecnie siedzą na stołkach w olsztynie.komputery z kablami ,samochody,meble,wszystko a ile o czym nie wiemy.


Anuluj