UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy olsztyn zaplaci za tramwaj konstal zabrany z Elbląga. Przez przypadek znaleziony przez reportera bo odkleil nalepke w olsztynie.


Anuluj