UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy olsztyn zaplaci za tramwaj konstal zabrany z Elbląga. Przez przypadek znaleziony przez reportera bo odkleil nalepke w olsztynie.
A kiedy olsztyn zaplaci za tramwaj konstal zabrany z Elbląga. Przez przypadek znaleziony przez reportera bo odkleil nalepke w olsztynie.