UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS obiecali że powstaną nowe województwa i cisza .dlaczego okłamał ,przekop też mieli kopać w 2018 r i nawet metra nie wykopali. Szansa dla Elbląga nadal jest po powstaniu nowych wojewodztw, olsztyn nie zasłużył by być miastem woj. Same afery i przekręty non stop słychać w mediach.