Wybrany wątek opinii

CZY podziękowano za to GINTOWTOWI ???
odmorzadomorza (2019.01.01)
Wróblewski mu dziękuję za dobre wskazówki jak być dobrym sekretarzem miasta i ubeckich praktyk jak nie rozwijać zbyt miasta a zrobić z urzędników, nauczycieli i emerytów elektorat.
(2019.01.01)
Powrót do komentarzy