Wybrany wątek opinii
CZY podziękowano za to GINTOWTOWI ???
Do moderacji
Odpowiedz
26
1
Wróblewski mu dziękuję za dobre wskazówki jak być dobrym sekretarzem miasta i ubeckich praktyk jak nie rozwijać zbyt miasta a zrobić z urzędników, nauczycieli i emerytów elektorat.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0