UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piszecie że okradano i wywozono z Elbląga,czas by napisano co o z kad. Z jakich urzędów i zakładów. W Elblągu. Pamiętamy jak wpadli do Elbląga on . Sz... ,i ona. Pe..... .obecnie siedzą na stołkach w olsztynie.komputery z kablami ,samochody,meble,wszystko a ile o czym nie wiemy.