A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I po co to ćpanie piszesz
i stąd - nie krew - a posoka albo farba. i stąd zranić zwierzę to - zbarczyć. Stąd : padlina, czy zabite zwierzę to - pokot. A na koniec trąbki sygnałówki. Czyja radość? czyje zwycięstwo? Ano tych co zabijają. Hipokryzja to za słabe określenie tych, którzy mają nawet patrona Świętego Huberta. Katolicy! Pomyślcie jak można ustanowić Świętego patronem strzelania do zwierząt?
Myśliwi w Polsce nie polują bo są głodni. Oni po prostu kochają zabijać. Takie hobby.
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Ćpun to Ty chyba jesteś. Alkoholik, pewnie tak ale do tego się nie przyznasz.
Co ty bredzisz radiomaryjny. Nawet ludzie pierwotni polowali żeby jeść a ze skór robili ubrania. Myśliwi mordują zwierzęta dla sportu. Tak łowiectwo to sport.
Oczywiście piszesz o sobie niedorajdo
Hołota panoszące się po lasach ma prawo się panoszyć, jest coś takiego jak dzierżawa która płacą lasom państwowym , a tym samym stają się zarządcą tego terenu. Więc reasumując, holata staja się grzybiarze, którzy przeczesując lasy wypędzają zwierzynę i niszczą runo leśne, zapominając o tym że to oni są gośćmi w lesie, zostawiają tony śmieci butelek , niszczą drzewka, kradną choinki no bo przecież na stoisku tyle klasy trzeba zapłacić. Tak więc trzeba patrzeć obiektywnie na sytuację, a nie tylko ze swojego stołka.
Rozumiem że piszesz z własnego doświadczenia