Wybrany wątek opinii

Super. Może w końcu się wystrzela nawzajem ta panosząca się po lasach hołota
J_an (2018.12.04)
@J_an - Jak można byś takim d.., nie wiesz jak cierpi ten człowiek.
(2018.12.04)
Hołota panoszące się po lasach ma prawo się panoszyć, jest coś takiego jak dzierżawa która płacą lasom państwowym , a tym samym stają się zarządcą tego terenu. Więc reasumując, holata staja się grzybiarze, którzy przeczesując lasy wypędzają zwierzynę i niszczą runo leśne, zapominając o tym że to oni są gośćmi w lesie, zostawiają tony śmieci butelek , niszczą drzewka, kradną choinki no bo przecież na stoisku tyle klasy trzeba zapłacić. Tak więc trzeba patrzeć obiektywnie na sytuację, a nie tylko ze swojego stołka.
Las (2018.12.05)
@Las - A to myśliwi nie piją na polowaniach ? Nie zostawiają butelek i syfu w lesie ? Nie byłem na polowaniu z tym konkretnie człowiekiem, mimo iż go znam z apteki i na kilku polowaniach byłem (inne koło), ale ze względu na nadąsane towarzystwo oraz wieczne chlanie odpuściłem sobie ten "sport". Są grzybiarze, którzy dbają o las, są i tacy, którzy go niszczą, tak samo jest z myśliwymi, tyle, że ja więcej znam tych złych co chleją, potrafią zabić młode czy ich matkę. ..
(2018.12.05)
@Las - Pamiętaj, że nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze (mimo, że myśliwi płacą lasom państwowym). Poczytaj sobie o ostatnim polowaniu Włochów na ptactwo wodne nad Zalewem Wiślanym. ..
Anonimek1 (2018.12.05)
jakiś ty niesamowicie prawy aż żal czytać tych przechwałek, "znasz większość pijaków" - to najwyraźniej oni ci załatwili egzaminy, staż, przynależność do koła itp. - a teraz ich oczerniasz, niewątpliwie jesteś honorowym obywatelem, tylko co zrobiłeś przed wstąpieniem w szeregi myśliwych ?
111 (2018.12.05)
Powrót do komentarzy