Wybrany wątek opinii
Super. Może w końcu się wystrzela nawzajem ta panosząca się po lasach hołota
Do moderacji
Odpowiedz
35
13
@J_an - Jak można byś takim d.., nie wiesz jak cierpi ten człowiek.
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Hołota panoszące się po lasach ma prawo się panoszyć, jest coś takiego jak dzierżawa która płacą lasom państwowym , a tym samym stają się zarządcą tego terenu. Więc reasumując, holata staja się grzybiarze, którzy przeczesując lasy wypędzają zwierzynę i niszczą runo leśne, zapominając o tym że to oni są gośćmi w lesie, zostawiają tony śmieci butelek , niszczą drzewka, kradną choinki no bo przecież na stoisku tyle klasy trzeba zapłacić. Tak więc trzeba patrzeć obiektywnie na sytuację, a nie tylko ze swojego stołka.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Las - A to myśliwi nie piją na polowaniach ? Nie zostawiają butelek i syfu w lesie ? Nie byłem na polowaniu z tym konkretnie człowiekiem, mimo iż go znam z apteki i na kilku polowaniach byłem (inne koło), ale ze względu na nadąsane towarzystwo oraz wieczne chlanie odpuściłem sobie ten "sport". Są grzybiarze, którzy dbają o las, są i tacy, którzy go niszczą, tak samo jest z myśliwymi, tyle, że ja więcej znam tych złych co chleją, potrafią zabić młode czy ich matkę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Las - Pamiętaj, że nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze (mimo, że myśliwi płacą lasom państwowym). Poczytaj sobie o ostatnim polowaniu Włochów na ptactwo wodne nad Zalewem Wiślanym. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
jakiś ty niesamowicie prawy aż żal czytać tych przechwałek, "znasz większość pijaków" - to najwyraźniej oni ci załatwili egzaminy, staż, przynależność do koła itp. - a teraz ich oczerniasz, niewątpliwie jesteś honorowym obywatelem, tylko co zrobiłeś przed wstąpieniem w szeregi myśliwych ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0