A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście te rewelacje będziesz w stanie wkrótce udowodnić przed sądem?
nie siadać za kółko szanować pieszych
a jak cierpi potrącony czlowiek przez idiotę siedzacego pijanego za kółkiem
@Aptekarz - Aptekarz znasz kolegę po fachu ?;)
@Las - A to myśliwi nie piją na polowaniach ? Nie zostawiają butelek i syfu w lesie ? Nie byłem na polowaniu z tym konkretnie człowiekiem, mimo iż go znam z apteki i na kilku polowaniach byłem (inne koło), ale ze względu na nadąsane towarzystwo oraz wieczne chlanie odpuściłem sobie ten "sport". Są grzybiarze, którzy dbają o las, są i tacy, którzy go niszczą, tak samo jest z myśliwymi, tyle, że ja więcej znam tych złych co chleją, potrafią zabić młode czy ich matkę. ..
@Las - Pamiętaj, że nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze (mimo, że myśliwi płacą lasom państwowym). Poczytaj sobie o ostatnim polowaniu Włochów na ptactwo wodne nad Zalewem Wiślanym. ..
A niech się wystrzelają nawzajem! Skoro tak lubią zabijać.
A tak w ogóle to gdzie był portel jak to się stało ? Jakoś nie kojarzę artykułu o postrzeleniu, a w okolicy i środowisku myśliwych było o tym głośno. ..
Nie obrażaj kto ci dał prawo gnojku do oceny wszystkich myśliwych kim ty niby jesteś?
O byś miał pojęcie co to jest łowiectwo. Nawet Jagiełło organizował wielkie Łowy przed 1410r.