UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hołota panoszące się po lasach ma prawo się panoszyć, jest coś takiego jak dzierżawa która płacą lasom państwowym , a tym samym stają się zarządcą tego terenu. Więc reasumując, holata staja się grzybiarze, którzy przeczesując lasy wypędzają zwierzynę i niszczą runo leśne, zapominając o tym że to oni są gośćmi w lesie, zostawiają tony śmieci butelek , niszczą drzewka, kradną choinki no bo przecież na stoisku tyle klasy trzeba zapłacić. Tak więc trzeba patrzeć obiektywnie na sytuację, a nie tylko ze swojego stołka.
Las