Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
41
14
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Do moderacji
Odpowiedz
4
4